Komorowski o fali odejść oficerów z wojska: Odmęty szaleństwa w siłach zbrojnych
02 lutego 2017"Wypychanie poza strukturę sił zbrojnych kolejnych zespołów dowódczych to
jest ryzyko, że będziemy mieli, przynajmniej przez jakiś czas, kadrę
mocno przetrzebioną. Siłą rzeczy będą przyspieszone awanse, z których
niektórzy się będę cieszyli, ale to dla jakości dowództwa to zła
zapowiedź" - skomentował na antenie TVN24 Bronisław Komorowski.