Wpadka prezydenta podczas spotkania z olimpijczykami i paraolimpijczykami. Duda upuścił medal
06 października 2016Prezydent Andrzej Duda upuścił medal podczas podziękowań olimpijczykom i
paraolimpijczykom za sukcesy na tegorocznych igrzyskach w Rio de
Janeiro. Podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim
wręczył odznaczenia polskim medalistom.