Prezydent Andrzej Duda ma nadzieję, że Polacy w Tokio powtórzą sukces z 1964 roku
11 stycznia 2020"Mam nadzieję, że podczas tegorocznych igrzysk w Tokio uda się powtórzyć sukces z 1964 roku, kiedy także stolica Japonii była gospodarzem" - powiedział prezydent RP Andrzej Duda podczas Noworocznego Spotkania Rodziny Olimpijskiej w Warszawie.