• Manifestacja pracowników Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego PZL-Świdnik pod hasłem "Unieważnić przetarg"
  Kilkuset związkowców ze Świdnika przed Pałacem Prezydenckim protestuje przeciwko zakupowi francuskiego śmigłowca przez polskie wojsko. Domagają się unieważnienia przetargu i twierdzą, że oznacza to zabranie pracy zakładom lotniczym znajdującym się na terenie Polski.
 • Bronisław Komorowski
  Miniony rok był rokiem szczególnym - obchodziliśmy wiele rocznic, w tym tę najważniejszą - 25-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Te wydarzenia mogą być dla nas źródłem narodowej dumy - mówił w noworocznym orędziu Bronisław Komorowski. Prezydent złożył wszystkim Polakom życzenia na nadchodzący rok.
 • Prezydent Bronisław Komorowski wręczył ordery i odznaczenia zasłużonym pracownikom Telewizji Polskiej
  W Pałacu Prezydenckim rozpoczęło się przesłuchanie Bronisława Komorowskiego. Piastujący obecnie urząd prezydenta, jest świadkiem w procesie karnym dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego i byłego oficera WSW Aleksandra L., oskarżonych o proponowanie pozytywnej weryfikacji za pieniądze oficerowi WSI.
 • Uroczystość przyjęcia przez prezydenta RP dymisji Rady Ministrów w Pałacu Prezydenckim w Warszawie
  Busola dla Donalda Tuska na niezwykłą podróż, jaką jest objęcie stanowiska szefa Rady Europejskiej i na szczęśliwy powrót do kraju. To prezent od Bronisława Komorowskiego dla odchodzącego premiera."Dzisiaj wypada mi tylko dziękować" - mówił szef rządu. Dziękował "wszystkim Polakom i całej kochanej Polsce za te siedem lat".
 • Bronisław Komorowski
  Kosz czerwonych jabłek dostał od władz Ostrowa Wielkopolskiego Prezydent Bronisław Komorowski. Ostrów ma w herbie królewskie jabłko, ale z racji rosyjskiego embarga prezent nabrał szczególnego znaczenia.
 • Limuzyny BMW po prezydencie dostanie policja i straż pożarna
  Osoby, które złożyły oferty na zakup czterech limuzyn BMW wystawionych na sprzedaż przez Kancelarię Prezydenta obeszły się smakiem. Samochody trafią m.in. do policji i będą służyć jako nieoznakowane radiowozy…
 • Kamil Szeptycki, Tomasz Ziętek, Marcel Sabat i Robert Gliński na premierze "Kamieni na szaniec"
  Prezydent Bronisław Komorowski z żoną Anną, Minister kultury Bogdan Zdrojewski, przedstawiciele środowisk kombatanckich i harcerskich… przybyli wczoraj do Teatru Narodowego na uroczystą premierę jednej z najgłośniejszych produkcji tego roku – filmu "Kamienie na szaniec". Widzowie w całym kraju będą mogli go oglądać od 7 marca.
 • Prezydent Bronisław Komorowski
  Będę zachęcał do uspokojenia i niekoncentrowania uwagi na sprawach personalnych, ale sprawach fundamentalnej wagi, jaką jest ustrój prokuratury w Polsce - powiedział w czwartek prezydent Bronisław Komorowski.
 • "Blow Job - The Real Office" zostało rozreklamowane przez stację 4fun.tv, jako reality show, w którym udział bierze zmysłowa siostrzenica prezydenta Komorowskiego. Tymczasem okazuje się, że głowa państwa, rzekomej krewniaczki w ogóle nie kojarzy.