• Tydzień po ślubie, a zakochani nie mieszkają razem? - dziwi się "Fakt", który donosi, że Ola Kwaśniewska i jej mąż Kuba Badach nie żyją pod jednym dachem. Bulwarówka spieszy jednak z wyjaśnieniami: to tylko przejściowe...
  • W życiu Oli Kwaśniewskiej niebawem wszystko stanie na głowie. Córka byłego prezydenta we wrześniu zamierza zmienić stan cywilny i zostać żoną muzyka Kuby Badacha. Jak dowiedział się Fakt, to nie koniec zmian w życiu prezydentówny, Ola opuszcza bowiem rodzinne gniazdo. Kwaśniewska wyprowadza się z mieszkania, które zostawili jej rodzice, mieszczącego się w bloku na osiedlu zamieszkałym przez komunistycznych dygnitarzy i wraz z przyszłym mężem przeprowadza się do nowego apartamentu.
  • Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie
    Jolanta Kwaśniewska wraz z córką Olą prowadziła na antenie TVN Style talk-show "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias", w którym wraz z zaproszonymi gośćmi rozmawiały na tematy rodzinne. Niestety, jak dowiedział się Fakt, w wiosennej ramówce stacji zabrakło miejsca na ten program .
  • Ola Kwaśniewska z mamą Jolantą
    Ola Kwaśniewska dogaduje się z mamą na tyle dobrze, że zgodziła się poprowadzić z nią program. W rozmowie z "Faktem" prezydentówna zdradziła, co trzyma przed mamą w tajemnicy.