Zamiast na złom pojadą do Szkocji
24 lipca 2011Po
raz piąty z Katowic wyruszył Złombol - rajd samochodów, wyprodukowanych za PRL-u. Uczestnicy tym razem pojadą nad szkockie jezioro
Loch Ness. Każdy z ponad 120 teamów musi
uzbierać co najmniej 1 tys. zł. Pieniądze z wpisowego oraz pozyskane od
sponsorów zostaną przekazane dzieciom ze śląskich Domów Dziecka.