• Interferencje I, akryl na płótnie, 150x90 cm
  Praca dyplomowa Klaudii Zawady pt. „Sztuka, natura, przemijanie, utrwalanie” składająca się z 12 obrazów na płótnie i projektu instalacji z zakresu malarstwa architektonicznego, wykonana pod kierunkiem prof. nadzw. Mariana Waldemara Kuczmy i prof. Wojciecha Kaniowskiego. Autorka jest absolwentką Wydziału Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, ukończyła kierunek malarstwo.
 • Prace Cezarego Bednarczyka
  Moje malarstwo to w gruncie rzeczy rozkrok pomiędzy tradycją a nowoczesnością. Wzajemne przenikanie się i nigdy jasne opowiedzenie po jednej ze stron - mówi o swej twórczości Cezary Bednarczyk, autor cyklu obrazów "Szkice do portretu" i finalista konkursu DGP "Pro Arte".
 • Obrazy Klaudii Zawady z cyklu "Sztuka, natura, przemijanie, utrwalanie"
  Przenikanie i nawarstwianie występujące w świecie przyrody to inspiracje dla Klaudii Zawady. Jej praca dyplomowa pod tytułem "Sztuka, natura, przemijanie, utrwalanie" znalazła się w finale konkursu DGP "Pro Arte".
 • "Dyptyk" autorstwa Joanny Tkaczuk
  "Dyptyk" to praca dyplomowa Joanny Tkaczuk, absolwentki Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi, na kierunku: realizacja obrazu filmowego, tv i fotografia.
 • Kuchnia ZERO, projekt Barbary Stelmachowskiej
  Mobilne stanowisko do przygotowywania jedzenia - tak w skrócie można scharakteryzować Kuchnię ZERO. To praca dyplomowa Barbary Stelmachowskiej, absolwentki Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na kierunkach Architektura Wnętrz i Projektowanie Mebla, a także finalistki konkursu DGP "Pro Arte".
 • "Dyptyk" autorstwa Joanny Tkaczuk
  Relacja, wokół której zbudowany jest dyptyk, jest ukryta, pozostawiona w wyobraźni widza, który może w dowolny sposób zinterpretować oglądane obrazy. Oto praca dyplomowa zatytułowana właśnie "Dyptyk", autorstwa Joanny Tkaczuk, finalistki konkursu DGP "Pro Arte".
 • Screen z animacji "Co to jest rak?"
  Mała Paulina dowie się, że jej kolega Michał zachorował na raka. Ze względu na plotki w szkole czuje się, jakby ścigał ją wyimaginowany potwór, przez którego ona również mogłaby zachorować. Animacja Stephanie Göde znalazła się w finale konkursu DGP "Pro Arte".
 • "Szkice do portretu 1", Cezary Bednarczyk, olej na płótnie, 50x40 cm
  Cezary Bednarczyk ukończył Instytut Sztuk Audiowizualnych Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego. Praca dyplomowa - "Szkice do portretu" - powstała pod kierunkiem prof. Stanisława R. Kortyki.
 • "Stańczyk" Huberta Piątkowskiego
  "Stańczyk" Jana Matejki ożywiony dzięki technice cyfrowej jest bohaterem pracy dyplomowej Huberta Piątkowskiego. Absolwent Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie jest finalistą konkursu DGP "Pro Arte".