Volkswagen ID.3 już w produkcji. Merkel otworzyła największą fabrykę samochodów elektrycznych [RELACJA Z NIEMIEC]
05 listopada 2019Volkswagena ID.3 już w produkcji, a jego wytwarzaniem zajmuje się pierwsza w Niemczech fabryka samochodów elektrycznych. Na uroczystość przecięcia wstęgi z Berlina do Zwickau kanclerz Angela Merkel dotarła… pociągiem. Za co zebrała brawa.