• Lekarka
  Użytkownicy największego w Polsce internetowego biura matrymonialnego – portalu MyDwoje.pl udzielili w sondzie odpowiedzi na pytanie jaka profesja partnera najbardziej zachęca ich do zapoznania. Najbardziej pożądanym zawodem zarówno przez panie, jak i panów, jest lekarz. Przedsiębiorcy i osoby prowadzące własną działalność gospodarczą mają również duże szanse...
 • Polska alkoholowa według "Diagnozy Społecznej 2013"
  Pielęgniarki i położne są w czołówce tych grup zawodowych, w których problemy z alkoholem występują najrzadziej. Ale już lekarze piją już całkiem sporo. "Diagnoza Społeczna 2013" przynosi informacje m.in. o tym, jak nadużywanie napojów wysokoprocentowych ma się do wykonywanego zawodu, płci, miejsca zamieszkania...
 • Serial "Drwale"
  Praca drwala to ciężkie i bardzo niebezpieczne zajęcie! Sprawdź jak w ekstremalnych warunkach pracują amerykańscy „Drwale”. Premierowe odcinki serialu już od 5 marca na antenie TVN Turbo. Zobacz galerię!
 • Profesje, dzięki którym mężczyźni wydają się atrakcyjniejsi
  Nie tylko wygląd zewnętrzny i osobowość, ale także wykonywany zawód są decydujące, jeśli chce się podbić serce kobiety. Nie przez przypadek największe szanse u płci pięknej mają... lekarze. 
 • Zakochani
  Według badań portalu randkowego eHarmony, zawód wykonywany przez daną osobę ma wpływ na dobór partnera. Single poszukują drugiej połówki biorąc pod uwagę ścieżkę jego kariery. 
 • Zawody przyszłości - opieka nad starszymi
  Prawo, medycyna, architektura, dziennikarstwo, filologia angielska - te kierunki studiów co rok przeżywają oblężenie. Dlatego absolwentów jest tak wielu, że ciężko jest o pracę dla nich wszystkich. Zatrudnienie i niezłe zarobki czekają na tych, którzy postawią na specjalizację. Zobacz, co studiować, by mieć większą szansę na pracę!
 • Po wielu perypetiach życiowych (i miłosnych) Kinga Rusin znalazła szczęście u boku przystojnego i bardzo znanego prawnika Marka Kujawy
  Gwiazdy bardzo często znajdują sobie partnerów spoza branży rozrywkowej czy medialnej - zakochują się w biznesmenach, prawnikach czy lekarzach. Czyżby wychodziły z założenia, że mężczyzna powinien mieć konkretny fach w ręku? Nie od dziś wiadomo, że artysta raz na wozie, a raz pod wozem...
 • Tomasz Karolak
  Jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Jednak nie zawsze parał się teatrem i filmem. Realizował się na zupełnie innych polach - aż trudno uwierzyć, jak bardzo oddalonych od sztuki.
 • Heidi Klum
  Modelka to zawód, w którym pracuje się ciałem. Nic więc dziwnego, że Heidi Klum, jedna z najsłynniejszych przedstawicielek tej profesji postanowiła ubezpieczyć swoje nogi. Jak się okazało, seksowna część ciała modelki jest warta aż 2 miliony dolarów.