Legia i Śląsk walczą o fazę grupową LE
16 sierpnia 2011 Legia i Śląsk rozpoczną w czwartek ostatni etap walki o fazę grupową Ligi Europejskiej. Teoretycznie trudniejsze zadanie czeka warszawian, którzy w pierwszym meczu 4. rundy eliminacji zagrają ze Spartakiem Moskwa. Wrocławianie zmierzą się z Rapidem Bukareszt.