Oni wystąpią w "Tańcu z gwiazdami"
01 września 2010W najbliższą niedzielę o 20:00 ruszy XII edycja "Tańca z gwiazdami". Przedsmak czekających widzów wrażeń można było poczuć podczas specjalnej prezentacji 14 nowych par. Zatańczą m.in. Dorota "Superniania" Zawadzka, była minister pracy Anna Kalata, lekkoatletka Monika Pyrek i bokser Andrzej Gołota. Zobacz galerię zdjęć!