• Biuro
  Dobrze zaprojektowane biuro powinno być uszyte na miarę danej organizacji. Mówiąc zatem o biurowych trendach w aranżacji nie mamy na myśli konkretnych zabiegów estetycznych, ale idee, które świadome firmy, mogą zaadaptować na własne potrzeby - zgodnie ze swoją tożsamością. W słowniku osób związanych z branżą nieruchomości komercyjnych na dobre zagościły pojęcia wyznaczające kierunki w projektowaniu. Nie zawsze są one jednak prawidłowo interpretowane.
 • Dorota Wróblewska, Edyta Górniak
  Edyta Górniak śladem wielu innych gwiazd i celebrytek, postanowiła zająć się projektowaniem odzieży. Jej debiutancka kolekcja nie spotkała się jednak z ciepłym przyjęciem w branży mody, czego dowodem może być opinia Doroty Wróblewskiej.
 • Andrew Seenan i Ola Mirecka, projektanci klocków LEGO
  Skąd się biorą pomysły na zestawy? Ilu ludzi nad nimi pracuje? Czy układają klocki, czy na testy zapraszają dzieci? I jak się zostaje takim projektantem? Te i inne pytania zadajemy dwójce ludzi, którzy wymyślają nowe odsłony kultowych klocków. Jest wśród nich Polka!
 • Mężczyzna przed planem miasta
  Zakazać parkowania w centrum? Poszerzyć chodniki? Zlikwidować przejścia podziemne? Wiadomo dokładnie, jak projektować miasta, by mieszkańcy i turyści chcieli w nich spędzać jak najwięcej czasu.
 • Drukarka 3D
  Usługi ksero to już przeszłość. Teraz można tanio wydrukować na mieście zagubioną część zabawki, spłuczkę czy błotnik samochodowy.
 • Drukarka 3D
  Usługi ksero to już przeszłość. Teraz można tanio wydrukować na mieście zagubioną część zabawki, spłuczkę czy błotnik samochodowy.
 • Marta Grycan jest właścicielką sieci cukierni, a w ostatnim czasie także celebrytką na warszawskich salonach. Jako ambitna kobieta nie zamierza jednak spoczywać na laurach i chce rozwijać się w nowej dziedzinie. Jak donosi Fakt, Grycan ma plan, by zostać projektantką odzieży, w której kreacjach będą chodziły polskie gwiazdy.
 • Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej - nowe studia na Uniwersytecie Śląskim
  To może być jeden z hitów tegorocznej rekrutacji na studia. Uniwersytet Śląski zaprasza chętnych do studiowania projektowania gier i przestrzeni wirtualnej.
 • Kolekcja bielizny Geri zaprojektowanej przez Geri Halliwell
  Grupa Spice Girls rozpadła się kilka lat temu, jednak jej członkinie wciąż świetnie radzą sobie w show biznesie. Victoria zajęła się modą, Mel C nagrywa solowe utwory a Geri Halliwell postanowiła projektować bieliznę. Światło dzienne właśnie ujrzała jej kolekcja o nazwie Geri stworzona dla marki Next. Była Spicetka najwyraźniej uznała, że sama będzie najlepszą promocją swoich projektów i w kampanii reklamowej wcieliła się w rolę modelki. Zobaczcie galerię zdjęć Geri Halliwell w zaprojektowanej przez nią bieliźnie.
 • Ola Szwed
  Skoro w aktorstwie jej nie wyszło, Aleksandra Szwed postanowiła sprawdzić się zupełnie w czymś innym. Gwiazda serialu "Rodzina zastępcza" planuje zostać projektantką.