Mariusz Błaszczak o marszu KOD: Histeria została rozpętana przez wąskie elity
14 grudnia 2015Mariusz Błaszczak ostro krytykuje liderów sobotnich demonstracji. Jego zdaniem, nie można mówić o zamachu na demokrację za rządów PiS. Sugeruje też, że to "wąska elita", która nie może pogodzić się z tym, że naród odsunął ich w wyborach od władzy.