• Mariusz Prudel
  Obie męskie polskie pary - Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel oraz Piotr Kantor i Bartosz Łosiak - zostały wyeliminowane w barażach o awans do 1/8 finału olimpijskiego turnieju siatkarzy plażowych w Rio de Janeiro.
 • Rio 2016
  Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel przegrali z Rosjanami Wiaczesławem Krasilnikowem i Konstantinem Siemienowem 0:2 (14:21, 13:21) w swoim pierwszym meczu grupy E turnieju olimpijskiego siatkarzy plażowych. Dwie inne polskie pary wcześniej odniosły zwycięstwa.
 • Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel
  Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel po raz pierwszy w karierze wygrali zawody World Tour Grand Slam w siatkówce plażowej. W finale turnieju w Hadze biało-czerwoni wygrali z Amerykanami Philem Dalhausserem i Seanem Rosenthalem 2:1 (21:18, 13:21, 15:13)
 • Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel
  Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel grają razem od czterech lat. W poniedziałek wieczorem powalczą w Londynie z jednym z najlepszych duetów na świecie - Brazylijczykami Alisonem Ceruttim i Emanuelem Rego o półfinał turnieju olimpijskiego w siatkówce plażowej.
 • Mariusz Prudel i Grzegorz Fijałek
  Polscy siatkarze plażowi Grzegorz Fijałek (Delic Pol Norwid Częstochowa) i Mariusz Prudel (TS Volley Rybnik) w poniedziałek zagrają z jednym z najlepszych duetów na świecie - Brazylijczykami Alisonem Cerutti i Emanuelem Rego o półfinał turnieju olimpijskiego.
 • Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel
  Brazylijczycy Alison i Emanuel będą rywalami Grzegorza Fijałka i Mariusza Prudla w poniedziałkowym ćwierćfinale olimpijskiego turnieju siatkarzy plażowych. W 1/8 finału mistrzowie świata pokonali Niemców Jonathana Erdmanna i Kaya Matysika 21:16, 21:14.
 • Mariusz Prudel i Grzegorz Fijałek
  Siatkarze plażowi Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel pokonali w 1/8 finału Szwajcarów Sebę Chevalliera i Saschę Heyera 21:18, 21:17 i awansowali do ćwierćfinału turnieju olimpijskiego w Londynie.
 • Mariusz Prudel
  Po występie w World Tour Grand Slam siatkarzy plażowych w Starych Jabłonkach u Mariusza Prudla (występuje z Grzegorzem Fijałkiem) zdiagnozowano pękniętą kość kciuka i naruszone więzadła poboczne. Dla najlepszej polskiej pary może oznaczać to koniec sezonu.
 • Grzegorz Fijałek
  Grzegorz Fijałek (Andrychów) i Mariusz Prudel (Rybnik) awansowali do pierwszej rundy pucharowej turnieju siatkarzy plażowych World Tour FIVB Grand Slam w Moskwie.
 • Grzegorz Fijałek
  Od porażki zaczęli występ w turnieju siatkarzy plażowych World Tour FIVB w Moskwie Grzegorz Fijałek (Andrychów) i Mariusz Prudel (Rybnik). W swym pierwszym meczu w grupie N przegrali z Australijczykami Christopherem McHugh i Joshuą Slackiem 0:2 (14:21, 19:21).