• Kobieta myjąca włosy
  Na ten temat wypowiedziała się w "Dzień Dobry TVN" dermatolog dr Ewa Chlebus. Jak prawidłowo dbać o higienę osobistą?
 • Zdrowy zimny prysznic
  Co powiesz na kąpiel, która ekspresowo postawi cię nogi, pomoże spalić tkankę tłuszczową i zadba o zdrowie? Zaserwuj sobie zimny prysznic.
 • Plaża
  W epoce, w której promowany jest tzw. slow sex, figle kochanków coraz częściej przybierają formę długiej, wcześniej zaplanowanej ceremonii: kąpiele, masaże, gadżety... W trakcie obmyślania upojnej nocy warto pamiętać, że seksualność drzemie w (mokrej) skórze... Zobacz galerię!
 • Facet pod prysznicem
  Czy zastanawiałeś się kiedyś z jakiego powodu twoja skóra po kąpieli jest szorstka i przesuszona? Przyczyny mogą być dwie – paradoksalnie – zbyt częste zażywanie kąpieli, szczególnie w wannie, oraz stosowanie niewłaściwie dobranych żeli do mycia ciała. 
 • Miejsca leżące, prysznic - latanie staje się coraz wygodniejsze
  Ten, kto już kiedyś musiał lecieć na dalekich trasach zna ten problem. Wyspać się nie można, nie wiadomo co zrobić z nogami, a o jakiejkolwiek wygodzie nawet nie ma mowy. Jednak walczące o klienta linie lotnicze proponują już miejsca na kanapie, a nawet prysznic...
 • Seks
  Najbardziej elektryzujące miejsce na miłosne igraszki? Łóżko, acz wygodne, nie działa nam już na wyobraźnię. Gdzie mężczyźni najbardziej pragnęliby uprawiać seks? Zdziwisz się. Nowy sondaż przedstawia zaskakujące wyniki…
 • Uważaj z igraszkami pod prysznicem!
  Śpiewasz pod prysznicem? Lepiej wybierz krótki przebój muzyki pop. Nowe badania ujawniły, czym grozi folgowanie sobie pod strumieniem spływającej wody. Może cię to drogo kosztować…
 • Ile czasu mężczyzna spędza przed lusterm?
  Długie przygotowania do wyjścia to domena kobiet. Nic bardziej mylnego. Jak wskazują najnowsze badania, to mężczyźni spędzają więcej czasu przed lustrem.
 • Najseksowniejszy prysznic świata
  Nieważne jaki rekord bijesz, ważne w jakim stylu. Dziewczyny, które zobaczycie na tych filmach biły najpiękniej jak umiały. W sierpniu tego roku, za sprawą odważnych plażowiczek Wielka Księga Rekordów Guinnessa wzbogaciła się o kolejny wpis: 152 półnagie ciała myły się pod jednym prysznicem. Kolejny rekord padł w miniony weekend. 357 dziewcząt ubranych w bikini przeszło plażą Gold Coast. Zobacz koniecznie!
 • Bywa, że 5 minut w łazience nie wystarczy, żeby przywróci facetowi jego młodzieńczy urok
  Jest 19.30. Za pół godziny czeka cię spotkanie z miłością życia. Patrzysz w lustro i myślisz, że raczej nie tego będzie oczekiwała. Spokojnie, masz wystarczająco dużo czasu, żeby poprawić swój wygląd.