Teraz wicepremier się wściekł? Pawlak o raporcie smoleńskim
20 lipca 2011 PSL oczekuje od premiera Donalda Tuska możliwie najszybszego przedstawienia raportu komisji szefa MSWiA Jerzego Millera ws. katastrofy smoleńskiej - oświadczył w środę szef PSL Waldemar Pawlak. Domagał się też wyjaśnienia sprawy przecieków medialnych w tej sprawie.