• Nie zawsze można dolecieć do celu podroży bezpośrednio, czasem trzeba zdecydować się na podróż z przesiadką lub przesiadkami na innych lotniskach. Taki lot nazywa się lotem transferowym albo kombinowanym. Konieczny jest przede wszystkim wtedy, gdy celem są mało popularne lub odległe miejsca, a wybierany także wtedy, kiedy liczy się cena.
  • Ibiza - świetna na urlop na ostatnią chwilę
    Jeżeli nie zaplanowaliście jeszcze tegorocznych wakacji, nie obawiajcie się – nic straconego. To da się jeszcze zrobić, a w dodatku nawet nie narażając się na jakieś poważne koszty. Jednym z pomysłów jest słoneczna Ibiza. Czy nie brzmi kusząco?
  • Wenecja należy do najczęściej wybieranych kierunków wśród podróżników z całego świata. Jednak dla turystów z Polski nie był aż tak atrakcyjny – a to ze względu na nie najlepsze połączenia z Wenecją. Na szczęście teraz się to zmieni.
  • Ait Benhaddou, Maroko
    Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście o tym, gdzie udać się na tegoroczną majówkę, podjęcie decyzji może ułatwić Wam informacja o bardzo korzystnym połączeniu z marokańskim Fezem. Taki wyjazd to świetny pretekst do zrobienia sobie nieco dłuższego wolnego, ale też okazja, aby zwiedzić piękny afrykański kraj, łączący przecież uroki kultury arabskiej z europejskim dziedzictwem.