Fałszerze dzieł sztuki z Krakowa wpadli w ręce policji
08 kwietnia 2011 Krakowscy policjanci zatrzymali dwie osoby zajmujące się podrabianiem i sprzedażą obrazów i grafik znanych polskich artystów. Według szacunków śledczych sprzedano co najmniej 350 sfałszowanych dzieł różnych autorów.