Ćwierć wieku więzienia dla morderców nastolatki
07 marca 2011 Najwyższe z możliwych kar, po 25 lat więzienia, wymierzył w poniedziałek Sąd Okręgowy w Słupsku dwojgu nastolatków - Jonatanowi G. i Magdalenie Ł. - oskarżonym o zamordowanie swojej koleżanki.