Produkowali fałszywe 200-złotówki
14 lutego 2011 Dolnośląscy policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzane o usiłowanie wprowadzenia do obiegu fałszywych banknotów o nominale 200 zł - poinformował w poniedziałek PAP Krzysztof Zaporowski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.