Sprzedała alkohol nieletnim, teraz stanie przed sądem
05 stycznia 2011Dzięki kamerom monitoringu i reakcji strażników miejskich z Żagania przed sądem stanie ekspedientka, która w centrum tego miasta sprzedała wódkę i cztery piwa nastolatkom - poinformowała w środę rzecznik policji z Żagania Sylwia Woroniec.