Papież: Księża pedofile wypaczyli swą posługę
18 października 2010Benedykt XVI wyraził opinię, że księża pedofile "wypaczyli" swą posługę i "sprowokowali zniszczenia". Słowa te znalazły się w ogłoszonym w poniedziałek w Watykanie liście papieża do seminarzystów na zakończenie roku kapłańskiego.