Zamordowali i spalili kobietę. Sąd nie znalazł dla nich litości
03 listopada 2011 Sąd Apelacyjny w Białymstoku skazał na dożywocie i 25 lat więzienia dwóch mieszkańców Zambrowa. Prokurator oskarżył ich o brutalne zabójstwo, a potem spalenie zwłok młodej kobiety. Wyrok jest prawomocny.