• Magdalena Frąckowiak w prześwitach
  Sukienka-widmo - tak można określić to, co włożyła na siebie Magdalena Frąckowiak. Modelka wystąpiła tak na pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła. I to wcale nie na wybiegu!
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska
  Choć uwaga gości skupiona była na modelkach przechadzających się po wybiegu, spośród widzów największym zainteresowaniem fotoreporterów cieszyła się Marta Żmuda-Trzebiatowska. Nie bez powodu - aktorka, choć nie włożyła wzorzystej sukni z wielkim dekoltem czy ogromnym rozcięciem, pokazała seksapil i młodzieńczy luz.
 • Donald i Małgorzata Tusk na gali rozdania Wiktorów
  To był pokaz szyku i gorących trendów. Donald Tusk, który odebrał Wiktora w kategorii „polityk roku”, na ceremonii rozdania nagród pojawił się wraz z małżonką. Tuskowie zaprezentowali się jako modny i dobrany duet. Oto zdjęcia!
 • Kreacje gwiazd na gali Orły 2012
  Przepastne dekolty, prześwity i głębokie wycięcia kontra stonowane „małe czarne” i długie do ziemi suknie. Na gali Orły 2012 większość gwiazd polskiego kina postawiła na klasyczną elegancję. Nie zabrakło jednak śmielszych kreacji, jak chociażby ta Weroniki Rosati i Katarzyny Zielińskiej. Zobacz zdjęcia!