Azorowi zaginął dom. Pomożesz?
08 lutego 2011 Okres ferii to - oprócz wakacji - czas, w którym... ginie najwięcej domów.
Ludzie, wyjeżdżając na zimowy wypoczynek, nie wiedzą, co zrobić ze
swoimi psami. Dlatego porzucają je w lesie, przy drodze, wywożą daleko w
pole, do innego miasta, podrzucają pod bramy schronisk... W ciągu
najbliższych tygodni "zaginie" wiele domów, dlatego Fundacja Viva! stara
się zwrócić uwagę na ten problem, organizując kolejną odsłonę akcji "Zaginął Dom".