• Nick Cave nareszcie numerem jeden na Antypodach
  Cudze chwalicie, swego nie znacie? Nick Cave doczekał się wreszcie uznania ze strony słuchaczy w swojej ojczyźnie. Dzięki najnowszej płycie "Push The Sky Away", muzyk po raz pierwszy w swej 30-letniej karierze trafił na szczyt muzycznych bestsellerów na Antypodach.
 • Nick Cave po raz 15 z the Bad Seeds
  Zapracowany Nick Cave wycisza się na piętnastej płycie u boku the Bad Seeds. Tradycyjnie w mroczny sposób.
 • Nick Cave – zapracowany i mroczny, jak zwykle
  Od ostatniego albumu The Bad Seeds "Dig, Lazarus, Dig!!!" minęło, co prawda, niecałe pięć lat, ale Nick Cave nie leżał w tym czasie na gorącym piasku pod palmami. Bez zbytniej przesady można powiedzieć, że od lat jest jedną z najbardziej zapracowanych muzycznych osobistości. Tylko w przerwie między wspomnianymi płytami z the Bad Seeds zdążył nagrać drugi album w projekcie Grinderman, zagrać z nim trasę koncertową, wydał książkę, zaśpiewał gościnnie na kilku płytach, napisał kilka scenariuszy filmowych (do kina i teatru), skomponował też do nich muzykę.
 • Nowa płyta Nicka Cave'a już w sklepach
  Najnowszy album australijskiego piosenkarza, pisarza i aktora Nicka Cavea, jest już dostępny w Polsce. "Push The Sky Away" - to pierwsza od pięciu lat płyta nagrana przez wokalistę wraz z zespołem The Bad Seeds. Popularność zapewnił muzykowi duet z Kylie Minogue.