• Niebezpieczne przekąski?
  Nieodpowiednia dieta może przyczynić się do rozwoju nowotworu. Na szczęście wiemy już, które produkty są wyjątkowo szkodliwe. Tym razem przedstawiamy popularne przekąski o możliwym działaniu kancerogennym.
 • Małgorzata Rozenek, Edyta Herbuś, Katarzyna Zielińska
  Podczas wczorajszego 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ulice polskich miast wyszły tysiące wolontariuszy z puszkami fundacji. Wśród nich nie zabrakło gwiazd i celebrytów. Zobacz, kto kwestował na rzecz WOŚP.
 • Para prezydencka
  Prezydent Andrzej Duda zadeklarował w niedzielę, że wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - wrzucając datki do puszki i przekazując przedmioty na licytację.
 • Hold A Coke With Your Boobs Challenge
  Po akcji Ice Bucket Challenge, dzięki której udało się zebrać pieniądze dla chorych na stwardnienie zanikowe, przyszła pora na nowe wyzwanie dla odważnych internautek. Sprawdzian polega na tym, aby utrzymać puszkę z napojem przy pomocy piersi… Zobacz zdjęcia!
 • Puszki dla psów lepsze od konserw dla ludzi.
  Ciężko w to uwierzyć, ale to niestety prawda. To, co znajduje się w puszkach z karmą dla psów, ma lepszą jakość i więcej mięsa i substancji odżywczych niż to co znajduje się w konserwach dla ludzi. Tak wypadło porównanie.