• Puzzle
  Układanie puzzli, pobudza kreatywność dziecka, uczy koncentracji, planowania własnych działań oraz umiejętności projektowania. Jak wynika z amerykańskich badań, opublikowanych przez pismo „Developmental Science”, dzieci między 2, a 4 rokiem życia, które bawią się w układanie puzzli, mają później lepsze zdolności przestrzenne.1 Puzzle kojarzą się głównie z zabawą, ale skoro mogą znacznie więcej niż zająć uwagę naszego dziecka, warto się im bliżej przyjrzeć.
 • Chłopiec układający puzzle
  Układanie puzzli pobudza kreatywność dziecka, uczy koncentracji, planowania własnych działań oraz umiejętności projektowania. Jak wynika z amerykańskich badań, opublikowanych przez pismo „Developmental Science”, dzieci między 2 a 4 rokiem życia, które bawią się w układanie puzzli, mają później lepsze zdolności przestrzenne. Puzzle kojarzą się głównie z zabawą, ale skoro mogą znacznie więcej niż zająć uwagę naszego dziecka, warto się im bliżej przyjrzeć.
 • Awantura wokół układanki z mapą Europy, na której zaznaczono Katyń jako miejsce "prawdopodobnego zamachu na Lecha Kaczyńskiego", nabiera rumieńców. A wydawnictwo, które przygotowało układankę, tylko zaciera ręce. "Zainteresowanie jest coraz większe, więc jest ok" - mówi w rozmowie z dziennik.pl Tomasz Małek, właściciel wydawnictwa.
 • Puzzle z Benedytem XVI w Sejmie
  Zdrowie dzieci i kobiet powinno być ważniejsze niż jakakolwiek ideologia - przekonywał Armand Ryfiński (Ruch Palikota), przedstawiając w Sejmie projekt ustawy liberalizujący przepisy dotyczące przerywania ciąży.
 • Szczęście w poskładane z puzzli
  "Puzzle" to historia o odkrywaniu własnych potrzeb i miejsca w świecie. Debiutancki film Natalii Smirnoff ujmuje prostotą i szczerością