Prezenterka "Pytania na śniadanie" pożegnała się z widzami. Podała powód
22 czerwca 2026Jedna ze znanych prezenterek "Pytania na śniadanie" znika z anteny. Aleksandra Grysz, bo o niej mowa, pożegnała się z widzami TVP2. Jaki jest powód tej decyzji? Kilka miesięcy temu z pracy w TVP zrezygnował jej partner, którym jest Tomasz Tylicki.