Grażyna Torbicka wyrzucona z "Pytania na śniadanie"?
20 sierpnia 2012Z porannym programem TVP2 "Pytanie na śniadanie" pożegnali się już Agnieszka Szulim, Beata Sadowska i Wojciech Jagielski. Niestety, jak donosi "Fakt" to nie koniec rozstań z prezenterami. Kolejną prowadzącą, która już nie pojawi się w śniadaniowej audycji ma być Grażyna Torbicka.