Zagłębie zamierza odwołać się od kary nałożonej przez PZPN
29 marca 2012 KGHM Zagłębie Lubin prawdopodobnie odwoła się od kary odjęcia trzech punktów i 300 tys. złotych grzywny nałożonej na klub przez Wydział Dyscypliny PZPN - poinformował rzecznik prasowy klubu Michał Sałkowski.