Piłkarze proszą PZPN o pomoc w odzyskaniu pieniędzy
06 grudnia 2011 W pięciu ostatnich meczach ligowych ŁKS zdobył zaledwie jeden punkt.
Beznadziejna gra nie jest jednak w szatni tematem przewodnim, tylko
zaległości finansowe. Kilku piłkarzy o swoje pieniądze walczyć zamierza
poprzez złożenie wniosków do PZPN. Podobno czterech z nich już to
uczyniło.