Schetyna: To, co zrobiła Szydło, Waszczykowski i Kaczyński, to wstyd
09 marca 2017"Polska jest dumna z Donalda Tuska i z tego głosowania w sprawie wyboru szefa Rady Europejskiej" - mówił szef PO Grzegorz Schetyna. "To, co zrobiła premier Beata Szydło, szef MSZ Witold Waszczykowski i szef PiS Jarosław Kaczyński, to wstyd, to nie był polski głos" - oświadczył.