Radwańska i Hantuchova wygrały finał debla w Miami
04 kwietnia 2011 Życiowy sukces odniosła Agnieszka Radwańska. Krakowianka występując ze Słowaczką Danielą Hantuchovą zwyciężyły w finale gry podwójnej tenisowego turnieju WTA Tour na twardych kortach w Miami (z pulą nagród 4,5 miliona dolarów).