Radwańska już w trzeciej rundzie!
20 stycznia 2011 Agnieszka Radwańska, rozstawiona z numerem 12., awansowała do trzeciej rundy wielkoszlemowego turnieju Australian Open (pula nagród 24 mln dol. australijskich) na twardych kortach w Melbourne Park. W czwartek polska tenisistka pokonała Chorwatkę Petrę Martic 6:3, 6:4.