Radwańska rozniosła rywalkę. Jest w trzeciej rundzie
18 sierpnia 2010Agnieszka Radwańska wygrała z Amerykanką Vanią King 6:0, 6:3 w drugiej rundzie turnieju WTA w Montrealu (pula nagród 2 mln dolarów). Polskiej tenisistce, która jest rozstawiona z numerem siódmym, pokonanie rywalki zabrało 63 minuty.