• Adam Małysz
  Skoczek, który stał się narodowym bohaterem Polaków, zmienił dyscyplinę i... został mistrzem Polski. Jednak nowy tytuł to za mało - teraz Orzeł z Wisły zadecydował otworzyć nowy rozdział w rozwoju swojej kariery. Co zamierza robić Adam Małysz?
 • Adam Małysz
  Adam Małysz i Rafał Marton (Mitsubishi L200) na ósmym miejscu ukończyli na Węgrzech rajd Gyulai Varfurdo Cup - czwartą eliminację zawodów FIA CEZ Cross-Country Trophy.
 • Adam Małysz
  Adam Małysz i Rafał Marton wystartowali w węgierskich zawodach Rabakoz Cup, będących eliminacją Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, a także Mistrzostw Europy Centralnej (CEZ) w Cross Country. Podobnie jak w Italian Baja Małysz wystartował Mitsubishi L200 serwisowanym przez czeską stajnię Offroadsport. Pomimo przygód i niepowodzeń, duet Małysz/Marton skorzystał z systemu Superrally i osiągnął metę w Kapuvar.
 • Adam Małysz
  Załoga Adam Małysz/Rafał Marton w kolejnych rundach Pucharu Świata w rajdach terenowych (FIA World Cup for Cross Country Rallies) startuje w Mitsubishi L200 T1 z benzynowym silnikiem o pojemności 4 litrów i mocy 280 KM, przygotowanym przez Mirka Zapletala. To za kierownicą tego właśnie pojazdu Carlos Sousa w 2003 zwyciężył w Pucharze Świata. W 2009 roku Mirek Zapletal dotarł tym Mitsubishi L200 na linię mety rajdu Dakar na siódmej pozycji.
 • Adam Małysz
  We włoskim Pordenone rozegrano pierwszą rundę Pucharu Świata Cross Country - Rajd Italian Baja. Po udanym prologu i pełnym przygód pierwszym dniu, choroba kierowcy uniemożliwiła załodze Adam Małysz/Rafał Marton, jadącej Mitsubishi L200, dalszą rywalizację
 • Adam Małysz za kierownicą Mitsubishi L200 T1
  Skoczek, który stał się narodowym bohaterem Polaków, zadecydował o dalszym rozwoju swojej kariery. Co teraz zamierza robić Adam Małysz? To odważny krok...