• Rafał Rutkowski "Niepodległość Słoików" / fot. Katarzyna Chmura
  "Ludziom się wydaje, że kiedy w polityce i społeczeństwie jest bardzo spolaryzowana sytuacja, łatwo znaleźć temat dla komedii. Tylko że dzisiejsza ilość absurdów w polityce powoduje, że pojawiają się rzeczy, których komedia nie byłaby w stanie wymyślić" - mówi Rafał Rutkowski. Z aktorem rozmawiamy przy okazji premiery jego nowego stand-upu "Niepodległość słoików".
 • Rafał Rutkowski - Żołnierz Polski / fot. Katarzyna Chmura-Cegiełkowska
  "Żołnierz Polski" to patriotyczne one man show Rafała Rutkowskiego, którego autorami są Maciej Łubieński i Michał Walczak. Z okazji premiery spektaklu, rozmawiamy z Rafałem Rutkowskim, który niedawno ujawnił się, jako prawicowy komik.
 • Jarosław Gugała
  Podczas meczu w Ogrodzie Saskim zmierzyły się dwie drużyny gwiazd. Na szczęście nie był to mecz piłkarski, bo niektórzy z uczestników mieliby niewielkie szanse na zdobycie punktów. Zobacz galerię!
 • "Podejrzani zakochani" – nowa komedia Sławomira Kryńskiego
  Dwójka nieśmiałych młodych ludzi poznaje się przez internet, ale gdy umawiają się na randkę w realu, dopada ich trema. I oboje wysyłają na spotkanie nieco bardziej atrakcyjnych zastępców. W efekcie tej intrygi wszyscy lądują w hotelu, w którym grasuje – wedle słów dystrybutora – "groteskowa szajka przestępców, polująca na bezcenną kolekcję diamentów".