Powstanie Narodowy Instytut Onkologii i Hematologii?
25 czerwca 2013 Warszawskie Centrum Onkologii wraz ze swoimi oddziałami chce utworzyć Narodowy Instytut Onkologii i Hematologii. Miałby on swoje oddziały w Gliwicach i Krakowie. Pismo w tej sprawie zostało już wysłane do ministra zdrowia.