• Stylizacyjne szaleństwo! Gwiazdy na Fryderykach
  Tym razem było naprawdę ciekawie! Zamiast strojnych, ale mdłych sukni niektóre gwiazdy zaprezentowały kreacje skromniejsze, ale z charakterem. Stylizacje nawiązujące do lat 70. i 80., oryginalne kroje i akcesoria oraz szaleństwo wzorów – tak mieniły się gwiazdy na rozdaniu Fryderyków 2012. Zobacz!
 • Wpadka: Top Modelka w podrobionej kreacji!
  Nie tak dawno jedna z uczestniczek Top Model miała mocne „wejście” na salonach za sprawą swojego odważnego stroju. Chodzi o epatującą nagim biustem kreację, jaką na pokazie kolekcji Dawida Wolińskiego miała na sobie Gabriela Pacholarz. Niedoszła modelka wzbudziła mieszane uczucia – od zainteresowania po niesmak. To jednak nie koniec emocji. Okazało się bowiem, że owa wyzywająca kreacja jest… podróbką.
 • Gwiazdy na pokazie kolekcji DIGITAL Mariusza Przybylskiego.
  Wczoraj W Pałacu Kultury i Nauki odbył się pokaz nowej kolekcji Mariusza Przybylskiego DIGITAL - jesień/zima 2012/2013. Tym razem pokaz miał dodatkowy, nie tylko modowy wymiar. Mariusz Przybylski został bowiem zaproszony przez firmę Avon do współpracy w ramach akcji "Adam - Mężczyźni Kontra Rak Piersi". Zaprezentowana kolekcja w linii męskiej i damskiej, którą jedni nazywają powściągliwą, inni wymuskaną, stonowaną, klasyczną, schludną czy dopieszczoną, zostanie wkrótce zlicytowana na stronie www.wielkakampaniazycia.pl, na rzecz tego projektu. Na wydarzeniu nie zabrakło oczywiście gwiazd, które wybrały na ten wieczór przeróżne stylizacje. Były okrycia a la Wielki Ptak z Ulicy Sezamkowej, były zestawy w stylu glam&rock i była klasyczna elegancja (np. w wykonaniu Aleksandry Kwaśniewskiej). Oto, jak prezentowały się znane panie na pokazie.
 • Topmodelki, miss, prezenterki, najsłynniejsze wokalistki i aktorki. Wystrojone gwiazdy i celebrytki tłumnie zjawiły się na pokazie jednego z najbardziej kochanych przez show-biznes projektantów. Socha i Herbuś, Cichopek i Horodyńska, Kręglicka i Przetakiewicz, Steczkowska i Mlynkova, Mancewicz i Piszczałka… Prezentacja kolekcji Macieja Zienia to zawsze wielkie modowe wydarzenie, dlatego gwiazdy i gwiazdeczki prześcigały się w starannie dobranych stylizacjach. Bywało bardzo stylowo, nie zabrakło jednak negatywnych niespodzianek oraz szokujących golizną strojów. Zobacz zdjęcia!
 • Czy miejsce publiczne to właściwe miejsce do prezentowania intymnych partii garderoby? Na ulicach może nie, ale czerwony dywan – to co innego… Polskie celebrytki postanowiły uświetnić pokaz mody bardzo śmiałymi kreacjami. Gwiazdy postawiły na mocne wejście i zaprezentowały obecnym bieliznę w pełnej okazałości. Ekspozycja majtek i staników - czy to nowa moda na polskich salonach? Kto tak się ubrał – czy może raczej – rozebrał? Zobaczcie zdjęcia!
 • Ramona Rey zasiądzie w jury oceniającym kreacje z surowców wtórnych
  Twórczy recykling szturmem wdarł się do świata mody. Prawdziwe święto modnych i ekoświadomych już 26 października w Łodzi. Re-Act Fashion po raz trzeci wyłoni najlepszego recyklingowego projektanta oraz oficjalnie rozpocznie polski Tydzień Mody.