• Chip zastosowany w systemie keyless nowego Discovery potrafi bardzo dokładnie sprawdzić, ile czasu zajmuje komunikacja pomiędzy kluczykiem a pojazdem. Jeśli łączenie trwa dłużej niż powinno, oznacza to, że sygnał jest wzmocniony/wydłużony (przez złodziei) i auto przestaje odpowiadać
  Eksperci ADAC sprawdzili 237 modeli samochodów i cztery motocykle z systemem bezkluczykowym keyless. Efekty? Tylko trzy auta oparły się atakowi z wykorzystaniem domowej roboty urządzenia, którego wykonanie kosztuje ok. 400 zł. Zobacz, które pojazdy złodzieje ukradną w kilka sekund. OTO NOWY RAPORT.
 • Dostanie się do upatrzonego samochodu i jego kradzież nie zostawiało żadnych śladów uszkodzeń
  Około 180 modeli samochodów z systemem bezkluczykowym daje się ukraść przy użyciu domowej roboty urządzenia, którego wykonanie kosztuje ok. 100 euro. Niemieccy testerzy sprawdzili całą listę aut i motocykli, do których ich właściciele dostają się za pomocą systemu keyless. Tylko jeden producent i jego dwa modele oparły się atakowi.
 • Range Rover Velar D300 HSE First Edition
  Land Rover z okazji swoich 70. urodzin sprawi kierowcom prezent i wprowadzi na rynek pierwszy na świecie, luksusowy SUV Coupe typu full-size. Nadciąga nowy Range Rover SV Coupe.
 • Range Rover Sport V8 Supercharged
  SUV-y to najbardziej niedorzeczne samochody, jakie kiedykolwiek wymyślono. Nie potrafię zrozumieć, po co ktoś kupuje auto, które ma gabaryty sporej willi, ale wnętrze przeciętnego kombi lub wręcz auta kompaktowego. Komu przydaje się podwyższony prześwit w mieście? Albo napęd na cztery koła, skoro jedynym trudnym terenem, jaki pokonuje, jest krawężnik przed domem? To tak, jakby do koszenia trawy w ogródku kupić kombajn. To po prostu bez sensu.
 • BMW 760Li High Security
  Ponad 2 mln zł - tyle kosztuje pancerny samochód, który wytrzyma m.in. ostrzał kałasznikowa i magnum .357 oraz .44 nie mówiąc już o granatach. A to tylko wybrany model z wielkiej floty luksusowych fortec na kołach wartych fortunę użytkowanych do niedawna przez Bronisława Komorowskiego. Jednym z takich aut w obstawie funkcjonariuszy BOR Komorowski podróżował m.in. do Budy Ruskiej czy na narty. Teraz opancerzone mercedesy, BMW i inne cuda przejmie zaprzysiężony na prezydenta Andrzej Duda. Oto, co dostanie "w spadku" nowy najważniejszy VIP RP.
 • Range Rover
  Do pancernego samochodu prezydenta mógł wejść każdy. Biuro Ochrony Rządu pierwszy raz w historii odsłoniło tajemnice zabezpieczeń prezydenckich aut. Ekspert nie zostawił na nich suchej nitki.
 • Jan Kulczyk
  Chłodzony szampan w pokładowej lodówce, tylny fotel z masażem, podnóżkiem i klimatyzacją, jonizator powietrza oraz szofer to zestaw obowiązkowy. Jakimi samochodami prywatnie jeżdżą najbogatsi Polacy? Dziennik.pl zajrzał do garaży elity wśród krezusów.  
 • Range Rover ukryty w naczepie
  Polska policja dostała cynk z Holandii. Rozpoczęła się ogólnopolska akcja poszukiwania auta z którego przestępcy korzystali podczas napadów na bankomaty - w brudnej robocie rabusie używali materiałów wybuchowych. Samochód był sprytnie zakamuflowany...
 • Range Rover
  Land Rover ujawnił nowego Range Rovera. Luksusowy terenowiec czwartej generacji jest ciągle zwalistym autem, ale lżejszym o 420 kg dzięki zastosowaniu aluminium…
 • Toyota Yaris znalazła się w finałowej siódemce prestiżowego konkursu Car Of The Year 2012
  Znamy już listę aut, które zakwalifikowały się do finałowego starcia o tytuł Car of the Year 2012...