• 1. Katy Perry zarobiła najwięcej w 2015 roku – 135 milionów dolarów
  Magazyn "Forbes" podliczył zarobki gwiazd muzyki w 2015 roku. Dziennikarzom wyszło, że największe zasilenie konta zanotowała Katy Perry.
 • 1. Robert Downey Jr. – 80 mln dolarów
  Magazyn "Forbes" przygotował zestawienie gwiazd kina, które między czerwcem 2014 a czerwcem 2015 roku najbardziej się wzbogaciły. Pierwszą dziesiątkę zdominowali mężczyźni. Sześciu z nich to Amerykanie, a aż trzech... to artyści bollywoodzcy.
 • miejsce 1: Władimir Putin, prezydent Rosji
  Drugi rok z rzędu ranking przygotowany przez amerykańską edycję magazynu "Forbes" wygrywa Władimir Putin. Prezydent Rosji wyprzedził m.in. przywódców USA i Chin, a także założyciela Microsoftu oraz twórców Google. Zobacz pierwszą dziesiątkę najpotężniejszych.
 • 1. Tom Cruise - 75 mln dol.
  Właśnie skończył 50 lat, a jego trzecia żona wystąpiła o rozwód. Na pociechę Tom Cruise ma tytuł najlepiej opłacanego aktora w Hollywood według "Forbesa". Z rocznym dorobkiem 75 mln dolarów, pozostawił daleko w tyle Leonardo DiCaprio i Adama Sandlera. Panowie w tym roku zgromadzili na swoich kontach po 38 mln dolarów. Przy przygotowywaniu listy brano pod uwagę m.in. wynagrodzenia za rolę, udział w zyskach filmu i honoraria za udział w kampaniach reklamowych. Oto 10 najlepiej zarabiających aktorów w Hollywood.
 • Zobacz najbardziej wpływowe kobiety świata!
  Wywodzą się z różnych środowisk. Są wśród nich panie polityk, kobiety biznesu, osobowości popkultury… Młode i dojrzałe, bardziej lub mniej urodziwe. Łączy je jedno: ogromny wpływ, jaki wywierają na otaczającą nas rzeczywistość. Kto w tym roku trzyma pod obcasem cały glob? Kto wspiął się po szczebelkach władzy, a czyja rola nie jest już tak znacząca, jak jeszcze przed rokiem? Oto najbardziej wpływowe kobiety świata według najnowszego, prestiżowego rankingu Forbesa. Zobacz!
 • Sława i osiągnięcia dają się przekuć na pieniądze. Czy muszą towarzyszyć im młodość i klasyczna uroda? Niekoniecznie. Bardziej siła, konsekwencja oraz „to coś”. Oto gwiazdy, których względy zdaniem „Forbesa” przeliczane są na największe sumy, według kolejności, jaką zajęły w rankingu. Zobacz najcenniejsze kobiety w polskim show-biznesie!
 • Które gwiazdy polskiego show-biznesu są najcenniejsze? Albo inaczej – udział których sław w kampaniach reklamowych przyniósłby zdaniem specjalistów największe zyski? Polska edycja magazynu „Forbes” opublikowała swój słynny doroczny ranking. Ranking, który zaskakuje i pokazuje miałkość sławy gwiazdek jednego sezonu i tęsknotę za prawdziwym autorytetem.