• Marzysz o zakupie nowego auta? Eksperci TotalMoney.pl przeanalizowali aktualne oferty kredytów samochodowych. Sprawdzili, w którym banku można znaleźć najkorzystniejsze warunki finansowania zakupu samochodu Nissan Juke. Zapraszamy do lektury.
 • Lutowy ranking kredytów samochodowych TotalMoney.pl pokazuje, że warto być na bieżąco w świecie finansów. Najniższe oprocentowanie nominalne to nie wszystko! Warto również zwrócić uwagę na inne koszty kredytowe. Sprawdźmy, które banki proponują obecnie najkorzystniejsze kredyty samochodowe.
 • Mężczyzna za kierownicą
  Eksperci porównywarki TotalMoney.pl sprawdzili, w których bankach możemy liczyć na korzystną ofertę kredytu samochodowego w styczniu. Zapraszamy do zapoznania się najnowszym z rankingiem!
 • Kobieta za kierownicą
  Poszczególne oferty bankowe mogą się od siebie naprawdę mocno różnić. Przykładem są propozycje kredytów samochodowych, których różnica kosztów finansowania dla takich samych warunków wyniosła ponad 16,4 tys.zł. To duża suma pieniędzy. Warto więc przed wyborem produktu zrobić dokładne rozeznanie w aktualnych ofertach. Spójrzmy, który z poniższych kredytów okazał się najkorzystniejszy.
 • Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała się ostatnio na obniżenie zarówno głównej stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego, jak i stopy lombardowej, której wysokość to obecnie 3 punkty procentowe. Czy wpłynęły one na wysokość oprocentowania dostępnych na rynku kredytów samochodowych? Sprawdźmy!
 • Volkswagen Bank pokusił się ostatnio o nakreślenie portretu osób planujących w najbliższym czasie kupno samochodu – wśród cech charakterystycznych znalazły się wysokie wykształcenie, stabilna forma zatrudnienia, jak i otwartość na nowe formy finansowania. Jeśli w najbliższym czasie planujesz dołączyć do grona kredytobiorców, już dziś warto zapoznać się z najnowszym zestawieniem najlepszych ofert kredytowych na rynku.
 • Samochodowa podróż po najciekawszych miejscach Europy jest doskonałą alternatywą do spędzanych leniwie wakacji pod palmą. Ta aktywna forma podróżowania wymaga jednak dobrego auta, dlatego sprawdzamy, gdzie jego finansowanie będzie w tym miesiącu najkorzystniejsze.
 • Kierowca
  Jak wybrać najkorzystniejszy kredyt samochodowy? Pomoże w tym marcowy ranking przygotowany przez ekspertów TotalMoney.pl. Zebraliśmy w nim nie tylko aktualne oferty w zakresie finansowania zakupu nowego lub używanego auta, ale także uszeregowaliśmy je zgodnie z wysokością całkowitego kosztu kredytu. Gdzie będzie on najmniejszy?
 • Początek roku to zawsze czas wypracowywania noworocznych postanowień, które realizowane będą przez kolejne dwanaście miesięcy. To jednak niezmiennie także dobry moment na zakup auta. Może ono zostać nabyte oczywiście ze środków pochodzących z celowego kredytu samochodowego. Gdzie jego warunki będą najkorzystniejsze?
 • Najwięksi producenci samochodów rozpoczęli już wyprzedaż modeli z rocznika 2013. To doskonały moment na zakup auta, ponieważ rabaty, w zależności od typu auta, sięgają kilku a nawet kilkunastu tysięcy złotych. Dodatkowych oszczędności przysporzy wybór najkorzystniejszego na rynku kredytowania – oto przegląd grudniowych ofert banków.