• Filmy, o których będzie głośno: "Love & Friendship"
  Oczy kinomanów skierowane są na Park City, gdzie odbywa się właśnie najsłynniejszy festiwal kina niezależnego. Przy tej okazji redakcja magazynu "Variety" wybrała 10 tytułów, które powinny podbić nie tylko Sundance, ale i resztę świata.
 • Przeszłość dopadła Jasona Batemana
  Twórcy thrillera "Dar" ("The Gift") opublikowali jego nowy zwiastun.
 • Johnny Depp w filmie "Transcendencja"
  "Transcendencja" – najnowszy film z Johnnym Deppem kosztował 100 milionów dolarów, a na starcie zarobił zaledwie 11,1 miliona. Paradoksalnie klęska thrillera science-fiction może być powodem do radości dla... fanów "Piratów z Karaibów", bowiem prawdopodobieństwo powstania piątej części superprodukcji znacznie wzrosło.
 • Benedict Cumberbatch w serialu "Koniec defilady"
  Sir Tom Stoppard po latach nieobecności na małym ekranie powraca do telewizji, a jest to comeback triumfalny.
 • Catherine Zeta-Jones w filmie "Lay the Favorite"
  Striptizerka (Rebecca Hall), która zostaje kelnerką i zakochuje się w hazardziście (Joshua Jackson), który sądzi, że znalazł sposób na złamanie systemu. A do tego specjalista od zakładów bukmacherskich Bruce Willis i jego bardzo zazdrosna małżonka Catherine Zeta Jones. Cała czwórka zawita 9 grudnia na ekrany polskich kin w komedii kryminalnej "Lay the Favorite".
 • Szepty
  Internat dla chłopców z bogatych rodzin położony na odludziu i tajemnicza śmierć jednego z wychowanków. Co mają do tego duchy? Na to pytanie w "Szeptach" odpowiedzi szuka badaczka sił nadprzyrodzonych, Florence Cathcart. Dochodzenie podważy jej dotychczasowy światopogląd, wywróci świat do góry nogami. W roli głównej znana z "Vicky Cristina Barcelona" Rebeca Hall, zaś thriller porównywany z "Innymi" od piątku w polskich kinach.