• Czy Mike Skinner tym razem naprawdę wystąpi?
    14 i 15 października odbędzie się siódma edycja Free Form Festivalu. Zagrają m.in. Lamb, Mum i The Streets. O ile Mike Skinner znów nie odwoła koncertu.
  • múm
    14 i 15 października odbędzie się siódma edycja Free Form Festivalu. W halach po fabryce motocykli Osa i dawnym zakładzie zbrojeniowym Pocisk z lat 20. rozbrzmiewać będą dźwięki szeroko pojętej elektroniki. Wśród wykonawców znaleźli się melancholijni Islandczycy z Mum, królowa electroclashu Miss Kittin, triphopowy duet rodem z Manchesteru Lamb, legendarny zespół z wytwórni Warp Red Snapper i głos pokolenia brytyjskich trzydziestolatków, czyli Mike Skinner z The Streets. Ale to nie wszystko, bo oprócz wystaw i pokazów multimedialnych festiwal oferuje m.in. przegląd ulicznej mody oraz spotkania z poezją na żywo m.in. autorstwa Harry’ego Bakera, 19-latka z Anglii wsławionego zwycięstwami w deathmatchach na haiku. Przegapić zwyczajnie nie wypada.
  • Z uwagi na ogromne zainteresowanie imprezą, 7. edycja FreeFormFestival dobędzie się 14 i 15 października w kompleksie Soho Factory.
  • múm zagra na FreeFormFestival
    W dniach 14-15 września odbędzie się siódma edycja FreeFormFestival. Do sprzedaży trafiły właśnie karnety.