• Ojciec Tadeusz Rydzyk
    Wraca sprawa samochodów ojca Tadeusza Rydzyka podarowanych przez bezdomnego Stanisława. Jak ustalił dziennik.pl, poseł i sekretarz Nowoczesnej Adam Szłapka dostał od redemptorystów odpowiedź na wniosek o udostępnienie informacji publicznej.
  • Ojciec Tadeusz Rydzyk
    Nie cichną echa naszej publikacji o "odnalezionych samochodach" ojca Tadeusza Rydzyka, podarowanych przez bezdomnego Stanisława. Sprawa została zamknięta przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie. Za wygraną nie daje jednak poseł Nowoczesnej Adam Szłapka i teraz do redemptorystów wysłał wniosek o udostępnienie informacji publicznej. "To zatrważające, że są w Polsce podmioty, które mogą przyjąć dowolny majątek i nie dość, że nie płacą żadnego podatku , to jeszcze nie muszą prowadzić żadnej dokumentacji " – powiedział dziennik.pl polityk.
  • Ojciec Tadeusz Rydzyk
    Warszawska Prowincja Redemptorystów odwoła się od decyzji KRRiT, która nałożyła na nią karę w wysokości 4 tys. zł za emisję w Radiu Maryja ukrytych reklam Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, "Naszego Dziennika" i SKOK.