• Największe serialowe klapy 2012 roku
  W 2012 roku na ekranach polskich stacji telewizyjnych zadebiutowało wiele nowych seriali, niestety nie wszystkie z nich okazały się godne uwagi. Oto nasz subiektywny ranking największych serialowych klap minionego roku.
 • Julia Kamińska straciła pracę na planie serialu "Reguły gry", który nie spodobał się widzom i spadł z anteny. Dzielna aktorka postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce i napisała scenariusz nowego serialu pod roboczym tytułem "Danie dnia" .
 • Kiedyś był jednym z bardziej rozchwytywanych polskich aktorów, dziś jego kariera nieco przystopowała. Pawła Wilczaka ostatnio można było oglądać jedynie w serialu "Reguły gry". Niestety produkcja okazała się klapą i została zdjęta z anteny. Jak szybko aktor znajdzie dla siebie inną rolę?
 • Reguły gry
  "Reguły gry" to pierwszy serial wyprodukowany przez stację TVN7. Produkcja, w której występują takie gwiazdy, jak Paweł Wilczak, Maciej Zakościelny i Julia Kamińska spodobała się widzom i będzie miała swoją kontynuację. Drugi sezon zagości na antenie już jesienią.
 • "Reguły gry"
  W 8. odcinku serialu "Reguły gry", który już dziś wieczorem zostanie wyemitowany na antenie TVN7, pojawi się nowa postać. Piękna kelnerka, w rolę której wcieli się Anna Czartoryska, od razu wpadnie w oko Jackowi. Dziewczynie jednak bardziej spodoba się kolega Jacka, Adam. Co z tego wyniknie?
 • W dzisiejszym odcinku serialu "Reguły gry" widzowie poznają nową postać. Do Magdy przyjedzie jej siostra Basia w postać której wcieli się Aleksandra Nieśpielak.
 • "Reguły gry"
  W serialu "Reguły gry", będącym pierwszą własną produkcją stacji TVN7, Jan Jankowski gra postać Grzegorza, który od kilku lat jest w szczęśliwym, acz niepozbawionym problemów, małżeństwie z Magdą. Zobacz, jaki aktor ma stosunek do swojego bohatera oraz co sądzi o pracy na planie nowego sitcomu.
 • "Reguły gry"
  Katarzyna Kwiatkowska zasłynęła z doskonałych parodii Dody, Krystyny Jandy i Kazimiery Szczuki w programie Szymona Majewskiego. Czy w serialu "Reguły gry", jako kochająca żona będzie równie przekonująca? Zobacz, co aktorka powiedziała na temat swojej nowej roli.
 • Reguły gry
  Stacja TVN chce wesprzeć swoje kanały tematyczne i pomoże w promocji ich najnowszych produkcji. Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, na antenie TVN-u wyemitowany zostanie pierwszy odcinek "Perfekcyjnej Pani Domu" oraz dotychczas pokazane przez TVN7 odcinki serialu "Reguły gry".
 • Aida
  Katarzyna Kwiatkowska do niedawna znana była widzom głównie jako parodystka w programie Szymona Majewskiego. Tej wiosny jednak aktorkę będzie można zobaczyć w dwóch nowych serialach, "Aida" na TVP2 i "Reguły gry" na TVN7. W rozmowie z Pap Life aktorka opowiedziała o swoich rolach i nabierającej tempa karierze.