• Samolot pasażerski
  Indyjskie linie lotnicze uziemiły jedną ze swoich maszyn po tym jak na pokładzie zauważono szczury. Samolot odbywał lot z Kalkuty do New Delhi, kiedy załoga spostrzegła stado gryzoni w tylnej części maszyny. 
 • Tomasz Cichocki
  Za nieco ponad miesiąc w drugi rejs dookoła świata ruszy kapitan Tomasz Cichocki. Tym razem podczas kosztującej miliony złotych wyprawy chce dokonać tego, czego nie udało się zrobić trzy lata temu – okrążyć glob bez zawijania do portów. Start i meta zaplanowane są we francuskim Breście, a trasa przebiega w kierunku wschodnim.
 • Samolot pasażerski na lotnisku
  LOT wznawia rejsy do stolicy Izraela, Tel Awiwu. Polski przewoźnik wysyła tam jeden samolot pasażerski dziennie. Ten dzisiejszy odleci zgodnie z rozkładem o 22:55 - poinformowała spółka w komunikacie.
 • Rodzina zastępcza Katarzyny i Marka Malińskich. Na zdjęciu z dziećmi - Magdą, Michałem i Mikołajem
  Karaiby widzieli już w słynnym filmie o przygodach Jacka Sparrowa, teraz mają szansę popłynąć tam naprawdę. 27 czerwca w warszawskiej tawernie „Korsarz” odbędzie się charytatywny koncert na rzecz ośmiorga dzieci z rodzin zastępczych. Pieniądze ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na spełnienie ich marzeń, czyli udział w rejsie dookoła świata.
 • mem / źródło: Facebook/HipsterPrawica
  Putin stawia Sikorskiego przed trudnym wyborem, Gronkiewicz-Waltz jak bohaterowie kultowego "Rejsu" i dlaczego za komuny było lepiej. Zobacz najlepsze memy tygodnia .
 • Zjawa IV ma popłynąć w rejs dookoła świata śladami Władka Wagnera
  Zdobywają szczyty i żeglują, świat nie ma dla nich granic. Liczą się marzenia. A pieniądze? Zawsze się znajdą.
 • LOT mimo niepokojów w Egipcie utrzymuje nadal połączenie z Kairem. Rejsy do końca tygodnia będą realizowane zgodnie z planem. Wczoraj największe biura podróży zawiesiły wyloty do kraju Faraonów.
 • Oto wyniki plebiscytu na Polski Film Wszech Czasów:
  W ramach akcji FILMFEST PL (16 dni debaty o filmie polskim) zorganizowany został plebiscyt na Polski Film Wszech Czasów. W jego wyniku zaś powstała lista 50. najlepszych polskich filmów wszech czasów, a że rodacy kochają komedie, to właśnie one (przede wszystkim w wydaniu PRL-owskich mistrzów) królują w rankingu. Za portalem Stopklatka.pl przedstawiamy jego pierwszą, złotą dziesiątkę.
 • Samolot
  Politycy latają po kraju na potęgę. Rekordzista od początku kadencji pojawiał się na pokładzie samolotu średnio co 2,5 dnia.
 • Prawo do informacji, opieki, czy zmiany planu podróży w przypadku opóźnionego, bądź odwołanego lotu. Komisja Europejska wzmacnia prawa pasażerów linii lotniczych
  Prawo do informacji, opieki, czy zmiany planu podróży w przypadku opóźnionego, bądź odwołanego lotu. Komisja Europejska wzmacnia prawa pasażerów linii lotniczych.