• Renata Zaremba
    Niby zwykły protokół, a dostarczył tyle radości. Posłowie ubawili się wystąpieniem sejmowej koleżanki, której przypadło w udziale sekretarzowanie Zgromadzeniu Narodowemu. - "Działo się w mieście stołecznym Warszawie" - zaczęła poważnym tonem Renata Zaremba. Potem było już tylko weselej.... Zobaczcie wideo!
  • Krzykliwa stylizacja Renaty Zaremby
    Renata Zaremba, posłanka PO, już niejednokrotnie zwracała uwagę krzykliwymi ubraniami. Tym razem przeszła jednak samą siebie: na majówce w Berlinie zaprezentowała się w stylizacji, której z pewnością nie powstydziłyby się co odważniejsze blogerki...
  • Renata Zaremba
    Kobiece kształty stały się bardzo modne, odkąd zaczęła je promować Kim Kardashian. To dzięki niej posiadaczki obfitych biustów i bioder mogą czuć się dumne i seksowne. Co więcej: jeśli umiejętnie podkreślają je strojem, to na pewno żaden mężczyzna nie pozostanie obojętny na ich urok. Patrząc na posłankę PO Renatę Zarembę, trudno się powstrzymać od porównania jej kobiecego stylu do tego lansowanego przez właścicielkę najsłynniejszej pupy świata, Kim. Pani polityk w idealnie skrojonych garsonkach aż kipi seksapilem!