• "Życie uchodźcy waży tyle samo co życie Polaka. Kropka" - napisała w komentarzu Anna Pamuła, reporterka związana z "Gazetą Wyborczą", której obrazowa wypowiedź wygłoszona na antenie TVN24 wywołała sporo kontrowersji. Opisała też falę hejtu, jakiej w związku z nią doświadczyła.
 • Filip Chajzer
  Organizatorzy sobotniego marszu antyrządowego w Warszawie, zapewniają, iż towarzyszyła mu przyjazna atmosfera. Tymczasem Filip Chajzer zdradza, że nie wszyscy uczestnicy demonstracji KOD zachowywali się pozytywnie, o czym boleśnie przekonała się bliska mu reporterka TVP Info.
 • Kobiety walczą o swoje prawa na różne sposoby. Pewna kanadyjska dziennikarka, postanowiła zwrócić uwagą na fakt, iż chodzące topless panie wywołują oburzenie, podczas, gdy mężczyźni bez koszulek na nikim nie robią wrażenia. Zobaczcie, jak na jej nagie piersi zareagował rozmówca, czyli mer miasta.
 • Sandra Borowiecka, 24-latka, która w akcie desperacji wyemigrowała do Londynu, by pracować jako kelnerka, powraca do kraju. Pracę w charakterze reporterki zaoferowała jej Superstacja.
 • Telewizja na żywo obfituje w zabawne wpadki. Zobacz, jak reporterka jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych, chcąc pokazać na mapie objazdy dróg, niechcący narysowała nieprzyzwoity rysunek.
 • W walce o sensacyjny materiał, stacje telewizyjne są w stanie posunąć się do wszystkiego, nawet przekłamania. Gorzej jeśli taka mistyfikacja wyjdzie na jaw. Wówczas zamiast gorącego newsa, mamy kompromitującą wpadkę.
 • Natalia Siwiec, wbrew medialnym doniesieniom, nie zostanie reporterką nowego, lifestylowego programu stacji TVN. Edward Miszczak zaprzecza, jakoby modelka miała dostać propozycję udziału w produkcji "Showtime".
 • Kariera Natalii Siwiec nabiera rozpędu. Celebrytka, której w błyskawicznym tempie udało się podbić show biznesowe salony, już niebawem spróbuje swoich sił jako gwiazda telewizji.
 • Natalia Siwiec to bardzo wszechstronna celebrytka. Pozuje do zdjęć, nagrywa własny singiel, wydaje książkę, a teraz zamierza także spróbować swoich sił w dziennikarstwie. Czy modelka zostanie reporterką TVN-u?
 • Reporterka jednego z lokalnych oddziałów TVP, wykazała się niezwykłą zwięzłością wypowiedzi i prostą formą przekazu. Zabawna relacja na żywo z Marusza patriotów zorganizowanego we Wrocławiu przez Narodowe Odrodzenie Polski rozbawiła internautów, mimo iż okazała się jedyne próbą. "Materiał jest zapisem próby przed programem. Próba ta służy sprawdzeniu warunków technicznych przekazu live. Materiał ten został zamieszczony w celu pokazania naszym widzom tzw. telewizyjnej 'kuchni'" - wyjaśnia Marcin Brodowski, kierownik Wydziału Audycji Informacyjnych TVP Wrocław .